אודות מכון הקרינה

מכון הקרינה במרכז הרפואי זיו, הוקם בשנת 2017 במטרה לספק למטופלים האונקולוגיים בצפון הארץ הקרנות וטיפולי סרטן ברמה הגבוהה והבטוחה ביותר, תוך מתן שירות ומענה נגיש ואדיב לכולם.

חדשנות רפואית

מכון הקרינה במרכז הרפואי זיו, משלב חדשנות רפואית תוך שימוש במכשור וטכנולוגיות מתקדמות, עם דגש על הקלת הכאב ותופעות הלוואי השונות הנגרמות כתוצאה מההקרנות. החדשנות והמעטפת הרפואית הכוללת מערך אונקולוגי המאפשרים טיפולים מורכבים הפכו את המרכז הרפואי זיו למרכז הטיפול בסרטן בצפון ישראל

תכניות טיפול אישיות לכל מטופל

לכל מטופל ומטופלת נבנית תכנית ריפוי ייחודית על ידי צוות המומחים מתתי התמחויות שונים, על מנת לוודא שהמטופל מקבל את התכנית הטיפולית האידיאלית עבורו, המשלבת את כל סוגי הטיפול הרלוונטיים. כל הטיפולים נשלטים על ידי מערכת בקרה ממוחשבת לאבטחת האיכות של הטיפול.

צוות רפואי מסור ואבטחת איכות של הטיפול

הצוות הרפואי המסור משלב, בנוסף לצוות הקבוע, גם מומחים מבתי חולים מובילים בארץ כמו תל השומר ושיבא, אחיות, פיזיקאים, רנטגנאי-רדיותרפיה, מהנדסי מאיצים, מזכירות רפואיות ועובדות סוציאליות. היחס במכון הינו אישי ומשפחתי ומספק למטופלים ולבני משפחתם סביבה תומכת המספקת להם את כל המידע והסיוע הדרושים בהתמודדויות שונות של המחלה.

טכנולוגיות מתקדמות ומכשור רפואי מהמתקדמים בעולם

מכון הקרינה הינו חלק מהמרכז הרפואי זיו שנמצא בהתפתחות מתמדת ונחשב היום למוביל בצפון הארץ עם שירותים ומכשור רפואי מתקדם. במרכז הרפואי  ניתן למצוא מכונים, מחלקות ומרפאות הנותנות מענה מקיף בכל תחומי הרפואה, תוך שילוב של מחלקת מחקר קליני ושיתוף פעולה עם הפקולטה לרפואה.

מכון הקרינה במרכז הרפואי זיו מבטיח למטופליו טיפול מקצועי, אישי ומסור על מנת להעניק להם את סיכויי ההחלמה הגבוהים ביותר.